Bravo, bravo!

Lana izborila finale

Samo mjesto ispod nje završila je Mostarka Amina Kajtaz koja je za Hrvatsku ostvarila vrijeme 2:10.41.
Sport / Ostali sportovi | 21. 10. 2022. u 09:30 J. Pervan |Bljesak.info

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar izborila je finale na Svjetskom kupu u Berlinu.

Naime, Pudar se natjecala u trećoj kvalifikacijskoj utrci 200 metara delfin stilom te ju završila prva s vremenom 2:09.69. Pobjedom je Pudar osigurala borbu za prvu medalju.

Samo mjesto ispod nje završila je Mostarka Amina Kajtaz koja je za Hrvatsku ostvarila vrijeme 2:10.41.

Finalna utrka održat će se u 19:36 sati.

Podsjetimo, odlično je plivala i Iman Avdić. Petnaestogodišnja predstavnica BiH natjecala se u disciplini 400 metara slobodnim stilom te kvalifikacijsku utrku završila druga.

No, djevojke u ostalim kvalifikacijskim grupama su bile brže od Iman te ona ipak nije ostvarila plasman u finale.