Petarda

Zrinjski bez milosti nakon prvih 45 minuta u Zenici, Sabljić postigao hat-trick

Prvi gol sjajno je zabio Sabljić u 7. minuti utakmice nakon ubačaja Kerima Memije, a samo tri minute kasnije Maglica je bio siguran sa bijele točke za vodstvo od 2:0.
Sport / Nogomet | 02. 11. 2023. u 18:44 B.S. | Bljesak.info

HŠk Zrinjski furiozno je krenuo u Zenici završivši poluvrijeme sa čak 5 golova u mreži domaćina, a važno je istaknuti da je Franko Sabljić u prvih 45 minuta postigao hat-trick.

Čelik nije uspijevao iznijeti loptu sa svoje polovice, no "Plemići" nisu pokazivali da žele stati s golijadom, a to se nastavilo već u 25. minuti utakmice gdje je Malekinušić "raspalio" po lopti i ostavio golmana nemoćnog.

Samo minutu nakon što su gostujući navijači pristigli na Bilino polje, Sabljić je dao svoj drugi gol nakon vrhunskon ubačaja Čanađije, a hat trickom se okrunio nakon samo 4 minute u 36. minuti utakmice.

Domaći su utakmicu nastavili dosta nervozno gdje su krenuli sa malo "žešćim" startovima na gostujuće igrače, pa je tako u 40. minuti za Žunu dodijeljen žuti karton nakon starta na Senića.

Još dugih 45 minuta je ostalo za domaće igrače, a teško je nakon pokazanog u prvom poluvremenu vjerovati da može doći do većeg iznenađenja.