Zlatna lopta apstinira

Wijnaldum u sudačkoj nadoknadi spasio bod PSG-u

Fofana je doveo Lens u vodstvo u 62. minuti, a 93. je izjednačio Wijnaldum. Parižani su igrali s Messijem, ali bez ozlijeđenoga Neymara, dok Mbappe nije započeo susret već je ušao u 71. minuti.
Sport / Nogomet | 05. 12. 2021. u 11:55 Bljesak.info

Nakon što je prethodnih dana Nica na Parku prinčeva odigrala 0-0 protiv PSG-a, u subotu su Lens i PSG u derbiju francuske lige odigrali 1-1, a Parižani su se poraza spasili u zadnjim sekundama.

Ranije je prvak Lille slavio kod kuće protiv Troyesa s 2-1 autogolom Giraudona pet minuta prije kraja. Ivo Grbić je branio vrata Lillea.

Marseille je kod kuće izgubio od Bresta (1-2) kojemu je to čak šesta pobjeda u nizu. Duje Ćaleta Car je ostao na klupi domaćih.