Golijada u Konjicu

Veležu pobjeda u Konjicu, Igmanu isključen vratar

Mostarski Velež došao je do druge uzastopne pobjede. Rođeni su u Konjicu u odličnoj utakmici svladali Igman s 4:2.
Sport / Nogomet | 16. 09. 2023. u 17:49 M.V. | Bljesak.info

U prvom službenom debiju Deana Klafurića na klupi Veleža njegova momčad ubilježila je novu pobjedu. Velež je slavio s 4:2 u Konjicu, svladavši Igman u odličnom susretu s pet golova i puno događanja na terenu, ali i tribinama.

Igman je poveo već u 9. minuti kada je Mirsad Ramić pogodio nakon kornera, a na 1:1 je izjednačio Edo Vehabović spretnim i sretnim golom u 20. minuti. Nakon kratkog prekida zbog incidenata na tribinama Velež je zabio preko Asmira Suljića, ali dvije minute kasnije odmah je izjednačio Armin Bešagić.

U 53. minuti Velež je opet poveo. Domić je ubacio, a Nermin Haskić je neobjašnjivo ostao sam i pogodio za 3:2.

Velika uzbuđenja dogodila su se u zadnjih desetak minuta utakmice. Vratar Dino Hamzić igrao je rukom izvan svog šesnaesterca u 82. minuti i sudac Miloš Gigović ga je isključio.

Na gol je stao stoper Amer Drljević i odmah je mogao primiti gol, jer je iz tog slobodnog udarca Klemen Šturm pogodio vratnicu.

Unatoč igraču manje Igman je mogao i izjednačiti ali je Veležovu mrežu spasio Hadžikić.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi, zadnjoj minuti Giorgi Guliashvili pogodio je na lijep način za 4:2.