3:3

VIDEO | Velež i Kairat remizirali u golijadi u Turskoj

Narednu utakmicu Velež u Turskoj igra protiv rumunjskog drugoligaša Farula.
Sport / Nogomet | 02. 02. 2019. u 14:51 Bljesak.info

U prvoj kontrolnoj utakmici nakon dolaska u Tursku, nogometaši Veleža su remizirali s viceprvakom Kazahstana, Kairatom 3:3.

U vrlo zanimljivom susretu punom preokreta svih šest golova je postignuto u prvom poluvremenu. Velež je stigao do vodstva u 11. minuti golom Fajića, nakon čega je ekipa Kairata uzvratila s pogotka u kratkom vremenskom intervalu od svega pet minuta.

Islamkhan je realizirao prvi jedanaesterac, a već u sljedećem napadu sjajno pogađa Vorogovskiy za 1:2. U 28. minuti je dosuđen drugi jedanaesterac za Kairat, ovaj put je strijelac Eseola.

Golijada je nastavljena do kraja poluvremena, Velež je iskoristio svoje prilike u periodu od 34 do 37.minute. Za drugi gol se pobrinuo Fajić, treći je djelo Brazilca Brandaa za konačnih 3:3.

Za Velež su u prvom poluvremenu igrali Bobić – Dario, Zvonić, Marques, Mešanović – Ćosić – Vehabović, Lucas – Cvijanović, Brandao, Fajić, dok su u nastavku priliku dobili Biševac, Ovčina, Behram, Zeljković, Osmić, Samardžić i Dudić.