Premiership

Uvjerljiva pobjeda Lisica, Bilićev poraz u derbiju začelja

Najbolji igrač utakmice bio je dvostruki strijelac Youri Tielmans.
Sport / Nogomet | 03. 11. 2020. u 07:40 Bljesak.info

U susretu sedmog kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City je na gostovaju pobijedio Leeds United sa 4-1 probivši se na drugo mjesto ljestvice.

Najbolji igrač utakmice bio je dvostruki strijelac Youri Tielmans.

Belgijski veznjak je zabio drugi i četvrti pogodak gostiju u 21. i 90. minuti, a među strijelce su se upisali i Harvey Barnes (2), te Jamie Vardy (76). Za Leeds je zabio Stuart Dallas u 48. minuti.

U derbiju začelja engleskog nogometnog prvenstva West Bromwich Albion, kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, je poražen na gostovanju kod Fulhama sa 0-2 nakon čega je pao u zonu ispadanja.

Slaven Bilić niti u sedmom kolu nije stigao do prve pobjede u elitnom razuredu engleskog nogometa. U susretu protiv Fulhama upisao je i četvrti poraz uz tri remija nakon čega je njegova momčad pala na 18. mjesto Premier lige.