Premiership

United slavio kod Burnleyja, prva ovosezonska pobjeda Evertona

Nogometaši Manchester Uniteda prenoćit će u gornjem dijelu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući minimalnoj 1-0 (1-0) pobjedi na gostovanju kod Burnleya u posljednjem susretu subotnjeg programa 6. kola engleskog prvenstva.
Sport / Nogomet | 23. 09. 2023. u 23:32 Bljesak.info

Strijelac jedinog gola bio je kapetan Bruno Fernandes u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

Dugu loptu u šesnaesterac je uputio Evans, nakon čega je Fernandes prekrasnim volejem zakucao u mrežu.

Najzanimljiviji detalji OVDJE

Nogometaši Evertona postigli su prvu ovosezonsku pobjedu u engleskoj Premier ligi svladavši kao gosti Brentford s 3-1 (1-1).

Everton je poveo na otvaranju golom Doucourea (6), na 1-1 poravnao je Jensen (28), da bi gosti iz Liverpoola susret riješili u svoju korist sredinom nastavka.

Prvo je Tarkowski (67) bio najviši u skoku nakon udarca iz kuta, da bi pet minuta potom Calvert-Lewin (72) iskoristio dodavanje Garnera za još jedan pogodak.

GOLOVI

S četiri osvojena boda Everton je sada 15. na ljestvici, dok je Brentford 12. sa šest bodova.

Na vrhu je Manchester City s maksimalnih 18 bodova.

Rezultati 6. kola:

Subota:

Crystal Palace - Fulham 0-0
Luton Town - Wolverhampton Wanderers 1-1 (Morris 65-11m / Pedro Neto 50)
Manchester City - Nottingham Forest 2-0 (Foden 7, Haaland 14)
Brentford - Everton 1-3 (Jensen 28 / Doucoure 6, Tarkowski 67, Calvert-Lewin 72)
Burnley - Manchester United 0-1 (Bruno Fernandes 45+1)