Incident u Kragujevcu

U Kragujevcu huligan udario golmana Zvezde Borjana

Kulminiralo je po završetku susreta, kad je kapiten Zvezde, kako se moglo čuti, dok se slikao blizu ograde s djecom, udaren od strane nekog od navijača Radničkog.
Sport / Nogomet | 21. 05. 2023. u 00:00 Bljesak.info

Radnički i Crvena zvezda su remizirali 1:1, a utakmicu u Kragujevcu je obilježio i veliki skandal na stadionu Čika Dača. Jedan od navijača je nakon susreta fizički napao golmana gostiju Milana Borjana.

Beograđani su poveli efektnim pogotkom Mirka Ivanića u 84. minutu, izjednačio je Luka Zorić dvije minuta kasnije. Bilo je napeto i pored aut linije, na ovom susretu rezervni golman Zvezde Milan Borjan ušao je u klinč s klupom domaćina.

Kulminiralo je po završetku susreta, kad je kapiten Zvezde, kako se moglo čuti, dok se slikao blizu ograde s djecom, udaren od strane nekog od navijača Radničkog. U jednom trenutku golman beogradskog tima nije mogao da se suzdrži, pa je krenuo i da preskače ogradu…Ipak, uz reakciju redara, Borjanovih suigrača teži incident je spriječen.