Zvezda dobila Partizan

VIDEO I Tučnjava, prekidi, još jedan derbi

Nakon jednog duela nedaleko središnje linije, krenulo je žustro naguravanje, ali glavni sudac uspio je relativno brzo primiriti situaciju, da bi pokazao put svlačionice Ricardu Gomesu, portugalskom napadaču u dresu Partizana.
Sport / Nogomet | 04. 03. 2023. u 00:59 Bljesak.info

Crvena Zvezda slavila je 1:0 nad Partizanom u tradicionalno najvećem derbiju srpskog nogometa. Argentinski branič Alex Vigo poentirao je u petoj minuti, a gosti do kraja dvoboja nisu uspjeli probiti obranu lidera tablice. No, glavna tema poslije derbija nije odlazak Zvezde na +16 u odnosu na drugoplasirani Partizan, već stravična scena iz 72. minute i isključenja na kraju utakmice.

Veznjak Partizana Kristijan Belić i protivnički napadač Aleksandar Pešić sudarili su se u pokušaju da stignu do lopte, nakon čeka je Belić ostao ležati na travnjaku. Pešić ga je zakašnjelim startom doslovno nokautirao, a glavni sudac iste sekunde pokazao je signal medicinskom osoblju. Ispostavilo se da je nogometaš Partizana izgubio svijest.

Igrači u okružili ozlijeđenog Belića koji je, podrazumijeva se, zamijenjen nedugo nakon pretrpljenog starta. No, nije tu bio kraj nemilim scenama na stadionu Rajka Mitića.