Premiership

Tottenham s igračem manje svladao Nottingham

Drugu pobjedu u razmaku od pet dana ostvarili su nogometaši Tottenhama koji su kao gosti s 2-0 (1-0) pobijedili Nottingham Forest u prvoj utakmici 17. kola engleske Premier lige.
Sport / Nogomet | 15. 12. 2023. u 23:35 Bljesak.info/Hina

Junak pobjede Spursa bio je švedski reprezentativac Dejan Kuluševski koji je pred kraj prvog poluvremena asistirao za pogodak Brazilca Richarlisona (45+2), a potom je u 65. minuti i sam zatresao mrežu za konačnih 2-0.

Tottenham je od 70. minute igrao s desetoricom nakon što je zbog oštrog starta isključen Yves Bissouma.

Sažetak utakmice OVDJE

Tottenham je u 17 nastupa sakupio 33 boda koliko ih ima i Manchester City, ali uz utakmicu manje. Spursi su ostali na petom mjestu, a Nottingham Forest je s 14 bodova na 16. poziciji.

Vodeći Liverpool ima 37 bodova, jedan više od Arsenala i dva više od Aston Ville.