Predsjednik Borca

Tegeltija čestitao Zrinjskom: ''Golemo!''

"Čestitke igračima, stručnom stožeru i upravi Zrinjskog! Kapa dole za ovo! Golemo!'', napisao je Tegeltija.
Sport / Nogomet | 22. 09. 2023. u 14:57 Bljesak.info

Čestitke Zrinjskom nakon pobjede nad AZ Alkmaarom (4:3) stižu sa svih strana, a jedna je stigla i od predsjednika Fudbalskog kluba Borac Milana Tegeltije.

Tegeltija je iskoristio priliku čestitati sportskim rivalima iz Mostara, te je istaknuo kako je Zrinjski dokazao kvalitet Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Pored velikog uspjeha Zrinjskog večeras, ovo je i pokazatelj da je Premijer liga i kvalitet nogometa u njoj nepravedno potcijenjena, kako u Europi, tako i kod domaće publike", poručio je Tegeltija.

Podsjetimo, Zrinjski je gubio na poluvremenu rezultatom 3:0, a u nastavku susreta je postigao četiri gola protiv jedne od najboljih nizozemskih ekipa i upisao prvu pobjedu u debiju u grupnoj fazi Konferencijske lige.