FA Cup

Slučajni gol trasirao put do 200. Pepove pobjede

Građani su pobjedi osigurali na početku nastavka kada su zabili još dva gola. Sterling je pogodio u 47., a Gabriel Jesus u 50. minuti.
Sport / Nogomet | 10. 02. 2021. u 21:32 Bljesak.info

Manchester City je bez većih problema izborio četvrtfinale FA kupa pobjedom 3:1 kod Swanseaja.

City je poveo u 30. minuti kada je ubačaj Walkera s desne strane prevario golmana i završio u mreži za 1:0.

Poraz Swanseaja ublažio je Whittaker u 77. minuti.

Za Pepa Guardiolu bila je to jubilarna 200. pobjeda na klupi Cityja u 268 utakmica uz 31 remi i 37 poraza, te 659 postignutih golova.

Bila je to ujedno i 15. uzastopna pobjeda Cityja u svim natjecanjima ove sezone što je najduži niz nekog kluba iz elitnog razreda engleskog nogometa, te 22. susret bez poraza.