Serie A

Slavlje Juventusa kod Empolija

Juve je poveo u 32. minuti golom Mosieja Keana, a Empoli je izjednačio u 40. minuti preko Poljaka Szymona Zurkowskog. No, u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena Dušan Vlahović je zabio za 2-1...
Sport / Nogomet | 26. 02. 2022. u 22:12 Bljesak.info/Hina

U 27. kolu Talijanske lige Juventus je s 3-2 slavio kod Empolija, dok su posljednjeplasirana Salernitana i Bologna odigrali 1-1.

Juventus je pobjedom u Toskani ostao u konkurenciji za naslov i sada ima sedam bodova manje od Milana.

Juve je poveo u 32. minuti golom Mosieja Keana, a Empoli je izjednačio u 40. minuti preko Poljaka Szymona Zurkowskog.

No, u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena Dušan Vlahović je zabio za 2-1, a srpski igrač je sve ponovio u 66. minuti, što je bio njegov 20. pogodak u sezoni, čime je postao najbolji strijelac lige.

Empoli se vratio u igru u 76. minuti, kada je Andrea La Mantia zabio za 2:3, no to je bilo sve što su domaći uspjeli.