Serie A

Novi kiks Milana na San Siru; Inter također remizirao

U prvoj utakmici 27. kola talijanske Serie A nogometaši Milana odigrali su na domaćem terenu samo 1:1 s Udineseom... Drugi je to kiks Milana u nizu protiv sastava iz donjeg doma ljestvice.
Sport / Nogomet | 25. 02. 2022. u 23:08 Bljesak.info

Remi protiv Udinesea drugi je kiks Milana u nizu protiv sastava iz donjeg doma ljestvice. U prošlom je kolu Milan iznenađujuće odigrao 2:2 u gostima kod posljednje Salernitane.

Ovaj dvoboj Milana i Udinesea bio je prepun prilika, a gosti iz Udina po ničemu nisu zaostajali za favoriziranim domaćinom.

Rafael Leao je u 29. minuti doveo 'rossonere' u vodstvo, a za 1:1 zabio je Udogie u 66. minuti utakmice.

Uz to, u sudačkoj nadoknadi gosti su imali sjajnu šansu ugrabiti i sva tri boda, no za 2:1 ipak nije zabio Deulofeu.

Hrvatski nogometaš Ante Rebić ušao je u igru u 66. minuti umjesto Girouda. Rade Krunić ostao je do kraja na klupi Milana.

Milan je i dalje vodeći na ljestvici Serie A, odigrao je 27 utakmica i ima 57 bodova.

I drugi milanski klub, aktualni prvak Inter, ubilježio je samo bod, odigravši 0:0 protiv Genove.

Interu su tri boda bila imperativ, pogotovo nakon prošlotjednog razočaranja i neočekivanog domaćeg poraza od Sasssoula. Međutim, Nerazzurri su opet propustili važnu prvenstvenu set loptu.

Džeko i Brozović odigrali su čitavu utakmicu, dok je Ivan Perišić zamijenjen u 83. minuti. Za domaće je Milan Badelj odigrao svih 90 minuta.