UEFA Europska liga

VIDEO I Romi pripao talijanski derbi unatoč igraču manje, Marseille bolji od Benfice

Sport / Nogomet | 18. 04. 2024. u 23:40 Bljesak.info

Roma je na Olimpicu u talijanskom derbiju s 2-1 bila bolja od Milana unatoč igraču manje više od sat vremena utakmice.

Mancini i Dybala zabili su za Vučicu, a poraz je Rossonerima ublažio Gabbia.

Naime, Roma je od 31. minute ostala s igračem manje nakon isključenja Celika, ali Milan je do kraja samo postigao počasni pogodak preko Gabbie u 85. minuti

U polufinalu igraju Roma i Bayer Leverkusen.

Na Velodromu su borben meč odigrali Marseille i Benfica koji je završen 1:0 tako da se tu otišlo u produžetke jer je Benfica prvi meč dobila sa 2:1.

Kako ni u produžetku nije bilo pobjednika, putnika za polufinale odlučili su udarci s bijele točke.

Prilikom izvođenja jedanaesterac uspješniji su bili Francuzi.

Presudni su bili penali koje nisu iskoristili Angel di Maria i Antonio Silva za Benficu. Svi izvođači Marseillea bili su precizni.