Serie A

Roma u završnici slomila Veronu i zadržala četvrtu poziciju

Nogometaši Rome pobijedili su tek u samoj završnici u gostima Veronu s 3-1 u susretu 12. kola talijanske Serie A.
Sport / Nogomet | 31. 10. 2022. u 22:49 Bljesak.info

Verona je povela golom Poljaka Pawela Davidoviča u 27. minuti, no isti igrač je u 36. minuti dobio izravni crveni karton.

Roma je izjednačila golom Nicole Zaniola u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena, a Rimljani su do pobjede došli u samoj završnici.

Prvo je pogodio Christiano Volpato u 88. minuti, a potom i Stefan El Sharawy u drugoj minuti nadoknade vremena.

Roma je upisala osmu pobjedu u prvenstvu i sa 25 bodova zauzima četvrtu poziciju na tablici, a Verona je na pretposljednjem, 19. mjestu sa samo pet bodova. piše Hina.

Bologna je također slavila u gostima, kod Monze rezultatom 2-1. Domaće je u vodstvo doveo Alessandro Petagna (57), da bi Lewis Ferguson (60) i Riccardo Orsolini (73) preokrenuli rezultat.