Serie A

Inter lako protiv Sampdorije, Napoli i dalje na vrhu

Nogometaši Intera ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu u Serie A nakon što su u susretu 12. kola pobijedili Sampdoriju sa 3-0. U prvom susretu 12. kola Napoli je pobijedio Sassuolo sa 4-0 pobjegavši Milanu na šest bodova prednosti.
Sport / Nogomet | 29. 10. 2022. u 22:48 Bljesak.info

"Nerazzurri" nisu imali previše problema protiv Sampdorije. Poveli su u 21. minuti golom Stefana de Vrija, na 2-0 je povisio Nicola Barella u 44. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Joaquin Correa u 73. minuti.

Edin Džeko igrao je do 68. minute, dok je Marcelo Brozović i dalje izvan stroja i zbog ozljede nije konkurirao za sastav domaćina. GOLOVI

U prvom susretu 12. kola Napoli je pobijedio Sassuolo sa 4-0 pobjegavši Milanu na šest bodova prednosti.

Najbolji igrač utakmice bio je Victor Osimhen koji je postigao tri gola (4, 19, 77), a među strijelce upisao se i Kviča Kvaratškelia (36).

Bila je to čak 13. uzastopna pobjeda Napolija u svim natjecanjima, te sedma u Serie A.

Pobjedu i to treću ligašku u nizu ostvario je Juventus porazivši na gostovanju Lecce sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Nicolo Fagioli u 73. minuti.