Serie A

Remi Juventusa i Atalante, AC Milan teško do pobjede

U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su odigrali 2-2, dok je AC Milan na San Siru pobijedio Empoli s 1-0.
Sport / Nogomet | 10. 03. 2024. u 21:45 Bljesak.info

Momčad iz Bergama je povela u 35. minuti golom Teuna Koopmeinersa na asistenciju Marija Pašalića. Za hrvatskog veznjaka to je četvrta ligaška asistencija ove sezone.

Juve je u nastavku susreta okrenuo rezultat golovima Andreje Cambiasa (66) i Arkadiusza Milika (70), no Koopmeiners je u 75. minuti zabio za 2-2.

Sažetak utakmice POGLEDATI OVDJE

Juventus je ovim rezultatom ispustio drugo mjesto nakon što je u ranije odigranom susretu Milan na San Siru pobijedio Empoli s 1-0.

Pogodak odluke zabio je Christian Pulisic u 40. minuti.

U prvoj nedjeljnoj utakmici Verona je u gostima svladala Lecce s 1-0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Folorunsho u 17. minuti.

U nedjelju se još sastaju Fiorentina - Roma, dok će u ponedjeljak igrati Lazio i Udinese.

Na ljestvici vodi Inter sa 75 bodova, Milan je drugi s 59 bodova, dok je Juventus treći s 58 bodova. Atalanta je šesta s 47 bodova, pieš Hina.