Na novom stadionu

Real u nadoknadi preokrenuo protiv Getafea

Za Real je ovo prva domaća utakmica ove sezone i to renoviranom Santiago Bernabeu u koji je uloženo 400 milijuna eura, a kompletna obnova trajala je tri godine.
Sport / Nogomet | 02. 09. 2023. u 18:44 Hina

U dvoboju 4. kola Primere Real je na svom Bernabeu svladao gradskog rivala Getafe s 2-1 i ostao maksimalan na čelu ljestvice.

Real je do pobjede došao iznimno teško, golom Judea Bellinghama u peroj minuti sudačke nadoknade.Mladom Englezu to je peti gol sezone pa vodi na ljestvici strijelaca Primere. Prije toga je Getafe poveo pogotkom Borje Mayorala u 11. minuti, a Real je poravnao preko Joselua u 47. minuti, nakon akcije koju je pokrenuo Luka Modrić.