La Liga

Real Madrid teško do pobjede protiv Granade

U susretu 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je teškom mukom pobijedio Granadu sa 1-0.
Sport / Nogomet | 07. 02. 2022. u 00:05 Bljesak.info

Pogodak odluke na stadionu Santiago Bernabeu postigao je Marco Asensio lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora u 74. minuti.

"Kraljevski klub" je tijekom susreta imao 65 posto posjeda lopte, uputio je prema vratima Luisa Maximiana 24 udarca od kojih 11 u okvir gola, imao čak devet kornera, no gosti su odolijevali sve do 74. minute kada je Asensio prelomio susret, piše Hina.

Luka Modrić je za domaći sastav igrao do 87. minute, kada ga je zamijenio Ceballos. HIGHLIGHTS

U derbiju kola Barcelona je pobijedila Atletico Madrid sa 4-2 probivši se na četvrto mjesto ljestvice. Bila je to prva Barcelonina pobjeda u posljednjih šest međusobnih susreta. GOLOVI

U prvom nedjeljnom susretu Valencia i Real Sociedad su remizirali u susretu bez golova. Uspješan je bio Villarreal koji je kao gost slavio protiv Betisa 2:0.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 53 bodova, Sevilla na drugom mjestu ima 47, Real Betis je treći sa 40 bodova, a na četvrto mjesto se probila Barcelona sa 38 bodova.

Barca se tako prvi put nakon rujna nalazi na mjestu koje vodi u Ligu prvaka. Atletico Madrid je sada peti sa 36 bodova.