Ponovo ovacije za Modrića

VIDEO I Real Madrid do gostujuće pobjede nad Sociedadom

Real Madrid napravio je još jedan korak prema novoj tituli u španjolskom prvenstvu - pobijedio je s 1:0 Real Sociedad na gostovanju u San Sebastianu.
Sport / Nogomet | 27. 04. 2024. u 00:10 Bljesak.info

Jedini gol na utakmici igranoj na Anoeti postigao je 19-godišnji Turčin Arda Güler u 29. minuti susreta.

Luka Modrić bio je u startnoj postavi i odigrao je 84. minute za Kraljevski klub, a odlazak s travnjaka ponovno je doživio s ovacijama protivničkih navijača, što je postala tradicija na gostujućim utakmicama Reala ove sezone.

Ovacije Modriću potaknute su i nagađanjima da bi hrvatskom veznjaku ovo mogla biti posljednja sezona u klubu.

Modriću je ovo također bio 527. nastup za Real iz Madrida (350 pobjeda), čime se izjednačio s Robertom Carlosom na 13. mjestu igrača Reala s najviše nastupa za taj klub.

Real ima 84 boda i 14 više od druge Barcelone na ljestvici La Lige, dok Real Sociedad ima 51 bod i nalazi se na šestom mjestu koje trenutno vodi u Konferencijsku ligu.