Serie A

Raspucani Napoli, Vlahovićeva dva gola za Juve

Napoli je u Veroni postigao čak pet pogodaka, a konačni rezultat bio je 2-5. Juventus je protiv Sassuola slavio s 3-0, uz dva pogotka Dušana Vlahovića.
Sport / Nogomet | 16. 08. 2022. u 00:05 Bljesak.info

Nogometaši Juventusa i Napolija ostvarili su uvjerljive pobjede na startu nove sezone talijanskog prvenstva, svladavši Sassuolo u Torinu sa 3-0, odnosno Veronu u gostima s čak 5-2.

Juventusu je vodstvo donio Angel Di Maria u 26. minuti. Pred kraj prvog dijela Srbin Dušan Vlahović je povećao prednost “Stare dame” na 2-0 iz kaznenog udarca (43), a isti je igrač u 51. minuti postavio konačnih 3-0.

Napoli je u Veroni postigao čak pet pogodaka, a svi su strijelci bili različiti.

Lasagna je domaćinima donio prednost u 29. minuti. Kvaratškelia je u 37. minuti izjednačio, da bi Osimhen u sučevom dodatku (45+3) Napoliju donio prednost na poluvremenu.

Drugi dio je počeo pogotkom Henryja za 2-2, a onda je uslijedio Napolijev niz: Zielinski je pogodio za 3-2 u 55. minuti, Lobotka je deset minuta poslije bio strijelac za 4-2, a konačan rezultat postavio je Politano u 79. minuti, javlja Sport Klub.