Champions League

PSG zahvaljujući Neymaru slavio na Old Traffordu

PSG je pobijedio Manchester United 3:1 na Old Traffordu u 5. kolu Lige prvaka te tako dao do znanja kako ova ekipa ima najviše ambicije što se tiče najelitnijeg klupskog natjecanja na svijetu.
Sport / Nogomet | 02. 12. 2020. u 23:15 Bljesak.info

Zasigurno jedna od anjatraktivnijih utakmica ovoga kola odigrana je ba Old Traffordu.

Francuski prvak PSG je poveo golom Neymara u 6. minuti. Manchester United je izjednačio preko Rashforda u 32. minuti. Početkom drugog poluvremena domaća momčad propustila je realizirati dvije velike šanse.

Prvo je Martial promašio cijela vrata, a onda Cavani je pogodio gredu.

PSG je kaznio promašaje Uniteda. Nakon što je Marquinhos također pogodio gredu, on je 69. doveo PSG u vodstvo od 2:1 nakon velike gužve.

Neymar je zaključio utakmicu u prvoj minuti sudačke nadoknade postavivši konačnih 3:1.

U ranijem terminu je Leipzig u gostima s 4:3 svladao Başakşehir, tako da se stvorila zanimljiva situacija u kojoj PSG, Manchester United i Leipzig uoči zadnjeg, šestog kola imaju po devet bodova.