Champions League

PSG svladao Juventus, City neumoljiv protiv Seville

U petoj minuti fantastično ga je uposlio Neymar koji je prebacio polovicu obrane Juventusa, a Mbappe je majstorski završio akciju. Već u 22. minuti je bilo 2-0, a brzu akciju domaćina opet je zaključio neumoljivi Mbappe.
Sport / Nogomet | 06. 09. 2022. u 23:28 Bljesak.info

PSG je u novu sezonu Lige prvaka startao domaćom pobjedom protiv Juventusa od 2-1. Žestoko je utakmicu otvorio PSG te je brzopotezno dva pogotka postigao Kylian Mbappe.

U nastavku je Juventus prvo smanjio golom McKennie u 53. minuti, a potom su Vlahović i Locatelli propuštali šanse za izjednačenje. Parižani su vodstvo ipak zadržali do kraja. GOLOVI

U toj skupini H domaće bodove upisala je Benfica koja je svladala Maccabi Haifu 2-0. Izraelci su sačuvali svoju mrežu tijekom prvog poluvremena, ali su u nastavku slomljeni golovima Rafa Silva u 49 i Grimalda u 54. minuti.

Manchester City je suvereno otvorio natjecanje u skupini G. Gostovao je kod Seville gdje je pobijedio 4-0. Dva pogotka dao je nezadrživi Erling Haaland koji je tako nastavio puniti suparničke mreže. U Premier ligi je već na brojci od deset golova.

Po pogodak su dodali Foden i Ruben Dias. GOLOVI

Ranije je u ovoj skupini Borussia u Dortmundu lako slomila FC Kopenhagen te je pobijedila 3-0 golovima Reusa, Guerreira i Bellinghama, piše Hina. GOLOVI

Rezultati utakmica 1. kola skupine E, F, G, H nogometne Lige prvaka.