Važna pobjeda

Posušje za jedno poluvrijeme deklasiralo Igman

Sport / Nogomet | 03. 12. 2023. u 14:50 M.V. | Bljesak.info

Posušje je prekinulo niz od čak sedam kola bez pobjede uvjerljivom pobjedom od 4:1 nad konjičkim Igmanom. U vrlo važnoj utakmici za obje ekipe Posušje je pitanje pobjednika riješilo već do 16. minute.

Igrala se osma minuta kada je Karlo Kamenar poslao odličnu loptu Nikoli Mandiću, ovaj je šutirao u vratara, a lopta se od njega odbila u gol. Gol je službeno pripisan Enesu Sipoviću kao autogol, no Posušje je svejedno proslavilo vodstvo.

U 16. minuti bilo je 2:0, a strijelac je nakon kornera bio Gabrijel Boban. Pobjedu Posušju osigurao je Luka Lučić golom u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu igra se smirila, a Igman je uspio smanjiti golom iskusnog Mersudina Ahmetovića u 80. minuti.

No, duboko u sudačkoj nadoknadi Posušje je okrunilo sjajnu utakmicu četvrtim pogotkom, a strijelac je bio Vinko Rozić.