Propuštene prilike

Posušje u zadnjim sekundama ostalo bez pobjede na Grbavici

Željezničar i Posušje odigrali su 1:1 u utakmici u kojoj su gosti sve do zadnje minute sudačke nadoknade imali pobjedu u rukama.
Sport / Nogomet | 26. 11. 2023. u 14:54 M.V. | Bljesak.info

Posušje je imalo sjajnu priliku doći do važne pobjede i to u gostima kod Željezničara. Momčad Branka Karačića vodila je s 1:0 sve do posljednje minute sudačke nadoknade, kada je Vahid Selimović pogodio nakon kornera.

Gosti su vodili od 33. minute pogotkom Karla Kamenara iz slobodnog udarca s 25 metara, što će sigurno biti jedan od ljepših pogodaka ovo kola. Nakon pogotka gosti su sigurno odbijali sve napade Željezničara, a u 70. minuti imali su meč loptu.

Mandić je izašao sam ispred Muftića ali promašio je vrata za nekoliko centimetara.

I kazna je stigla i to u zadnjim sekundama. Nakon ubačaja iz kuta Selimović je najviše skočio i donio veliko slavlje tribinama Grbavice.

U drugoj utakmici koja se igrala od 13 sati Sloga je pogotkom Pavela Baranova u 88. minuti došla do važne pobjede protiv Zvijezde 09.