Topnici ispaljeni

Poniženje za Arsenal, Crystal Palace ih razbio!

Očekivao se novi trijumf Topnika i njihov povratak u Top 4 u borbi za Ligu prvaka naredne sezone, ali nisu se proslavili. Orlovi su slavili s uvjerljivih 3:0.
Sport / Nogomet | 04. 04. 2022. u 23:28 Bljesak.info

Nogometaši Arsenala su u 31. kolu Premier lige doživjeli poraz kod Crystal Palacea 3:0.

Topnici su u sjajnoj formi stigli na Selhurst Park. Pobijedili su na šest od posljednjih sedam premierligaških utakmica (poraženi samo od Liverpoola 0:2).

Očekivao se njihov novi trijumf i povratak u Top 4 u borbi za Ligu prvaka naredne sezone, ali nisu se proslavili.

Crystal Palace je poveo u 16. minuti četvrtim golom u sezoni francuskog internacionalca Jean-Filipa Matete, a samo 10 minuta kasnije Ayew diže na 2:0.

U drugom dijelu Topnici su počeli dominirati, ali onda penal za Crystal Palace kojeg je Wilfried Zaha realizirao i došao do svog desetog gola u sezoni.