Neriješeno na poluvremenu

FOTO | Bilbija zatresao poljsku mrežu, Jakovljević svoju

Oba gola pala su u roku par minuta i oba su postigli domaći igrači.
Sport / Nogomet | 26. 10. 2023. u 21:34 Bljesak.info

Nakon prvog poluvremena trećeg kola Konferencijske lige HŠK Zrinjski i Legia iz Varšave igraju 1:1.

Oba gola pala su u roku par minuta i oba su postigli domaći igrači. Nemanja Bilbija doveo je u vodstvo Zrinjski, a Poljaci su izjednačili golom Slobodana Jakovljevića.

Utakmica je tek bila počela a već su je prekinuli neodgovorni pojedinci koji su s gornje tribine ubacili dva "projektila" skroz do terena.

Sudac Chivulete iz Rumunjske prekinuo je utakmicu na oko minutu, ali srećom to je bio jedini incident na utakmici.

Prva prilika viđena je tek u 20. minuti i imali su je gosti. Josue je izveo korner, a Yuri Ribeiro je glavom šutirao, no Marić brani.

Poljaci su definitivno bili opasniji u tom dijelu, a imali su priliku i u 30. minuti. Nakon što je Čanađija izgubio loptu Legija se sručila do šesnaesterca, no Muci je promašio vrata.

I onda u sljedećem napadu Zrinjski je poveo. Josip Ćorluka je ubacio dugu loptu, a Nemanja Bilbija se neobjašnjivo našao sam u šesnaestercu i glavom pogodio za eksploziju oduševljenja na tribinama.

No , slavlje je trajalo samo minutu. Nakon prekida Muci je ubacio loptu u peterac i ona je pogodila Slobodana Jakovljevića i odbila se u mrežu Zrinjskog.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Legia je imala stopostotnu priliku ali Kramer je promašio vrata.