Hercegovački derbi

Podjela bodova u spektakularnoj atmosferi na Pecari

Široki Brijeg i Zrinjski odigrali su 1:1 u sjajnoj atmosferi na stadionu Pecara u Širokom Brijegu.
Sport / Nogomet | 30. 10. 2022. u 18:34 M.V. | Bljesak.info

Dvije vodeće momčadi Premijer lige odigrale su u ozračju kakvo zaslužuje jedan derbi, a pogotovo hercegovački koji uvijek privlači veliku pažnju. Stadion Pecara bio je ispunjen do kraja, a podjednako veliku podršku imale su obje momčadi.

Bljesak.info / Sjajna atmsofera u derbiju

Završilo je 1:1, a oba gola pala su iz prekida. Široki Brijeg je poveo nakon duge akcije poslije kornera, a Ilija Mašić pogodio je glavom u 67. minuti.

Zrinjski je izjednačio pet minuta kasnije nakon što je iz slobodnog udarca ubacio Bekić, Mario Tičinović je prebacio glavom loptu, a Slobodan Jakovljević pogodio je za veliko slavlje gostiju iz Mostara.

Tako je završilo neriješeno, pa je razlika na vrhu ljestvice ostala ista, odnosno Zrinjski ima četiri boda viška.

Inače, obje momčadi imale su svoje razdoblje igre. Zrinjski je u samoj završnici prvog poluvremena propustio najbolju priliku, kada je Nemanja Bilbija pogodio vratnicu.