Bundesliga

Pobjede Mainza i Herthe

Strijelac za tri boda Mainza bio je Aaron Martin.Mainz se popeo na peto mjesto ljestvice, dok je Borussia (M) deveta nakon što je upisala prvi poraz u sezoni.
Sport / Nogomet | 04. 09. 2022. u 22:03 Bljesak.info

Nogometaši Mainza pobijedili su Borussiju u Moenchengladbachu s 1:0, u posljednjem susretu 5. kola Bundeslige.Prijelomni trenuci dvoboja dogodili su se na početku drugog poluvremena. Prvo je u 53. minuti isključen iz igre domaći Japanac Itakura, dok je dvije minute kasnije postignut jedini pogodak.

Ranije su tijekom nedjelje igrači berlinske Herthe upisali prvu pobjedu u novoj sezoni nakon što su u gostima bili bolji od Augsburga s 2:0. Dvojica hrvatskih nogometaša, Filip Uremović i Ivan Šunjić, odigrali su cijelu utakmicu za goste iz Berlina.