Bundesliga

Pobjeda Bayerna u Gladbachu, uspješni Beljo i Demirović

Nogometaši Bayerna slavili su s 2-1 u gostima kod Borussije M'Gladbach i ostali maksimalni nakon 3. kola Bundeslige.
Sport / Nogomet | 02. 09. 2023. u 22:08 Bljesak.info

Njemački prvak je teškom mukom slavio na tradicionalno za njih neugodnom terenu u Moenchengladbachu.

Borussia je povela golom Japanca Koija Itakure (30), poravnao je Leroy Sane (58), a pobjedu donio Mathy Tel tri minute prije kraja.

GOLOVI

Hrvatski reprezentativac Dion Drena Beljo zabio je za Augsburg u 3. kolu Bundeslige u remiju 2-2 s Bochumom.

Beljo je zabio i Bayernu u prošlom kolu, a precizan je bio i danas protiv Bochuma, postigavši prvi gol na utakmici u 35. minuti na asistenciju našeg reprezentativca Ermedina Demirovića.

Demirović je kasnije postigao gol za Augsburg za 2-1, ali se Bochum spasio poraza pogocima Japanca Asana.

Hoffenhem je kod kuće svladao Wolfsburg s 3-1, a Andrej Kramarić je bio asistent za treći gol domaćina u 74. minuti.

Bayer je u Leverkusenu s 5-1 porazio Darmstadt s dva gola Nigerijca Victora Bonifacea. GOLOVI

Stuttgart je s 5-0 pobijedio Freiburg s po dva gola Chrisa Fuchricha i Serhoua Gyulasija. GOLOVI

Werder je u Bremenu nadigrao Mainz s 4-0.