Primera División

Novi poraz Barce, Rayo Vallecano slavio iz jednog udarca

Barcelona je pred svojim navijačima doživjela novi šokantan poraz (već treći u nizu na Nou Campu) i to ovog puta protiv slabašnog Rayo Vallecana rezultatom 1:0.
Sport / Nogomet | 24. 04. 2022. u 23:30 Bljesak.info

Nogometaši Rayo Vallecana senzacionalno su pobijedili na Nou Campu Barcelonu s 1-0 u zaostaloj utakmici Primere.

Katalonci su primili gol već u 7. minuti, preko Alvara Garcije, koji je s desne strane prevario Marc-Andréa Ter Stegena.

Barcelona je imala 70 posto posjeda lopte, 13 udaraca prema vratima, osam kornera i bezbroj prilika za postizanje pogotka, ali su ofenzivci katalonskog kluba ovog puta bili neučinkoviti pred vratima gostiju.

Nije pomogla ni činjenica da je sudac produžio utakmicu čak 11 minuta, plus dodatne tri minute zbog prekida u produžecima.

Barceloni je zo čak treći poraz kod kuće u samo deset dana, nakon eliminacije u Europskoj ligi od Eintrachta (3-2) i 1-0 poraz od Cadiza u La Ligi.

Rayo Vallecano je tako praktički osigurao naslov Real Madridu, kojemu nedostaje samo jedan bod u zadnjih pet kola za titulu prvaka Španjolske.