Liga prvaka

Ništa od Elitne runde: Nizozemci svladali Mostar SG i osvojili skupinu u Jablanici

Malonogometni prvak Bosne i Hercegovine Mostar Stari Grad završio je svoj nastup u Uefinoj Ligi prvaka.
Sport / Nogomet | 30. 10. 2021. u 21:38 S.B. | Bljesak.info

U skupini 8 Glavne runde igranoj u dvorani u Jablanici Mostar SG izgubio je od nizozemskog prvaka Hovocuba s 1:4 te završio na trećem mjestu. U Elitnu fazu tako idu Nizozemci.

Nizozemci su poveli s dva brza gola u 10. minuti, preko Velseboera i Charraouija, ali Adnan Kalajdžić do poluvremena je smanjio na 1:2.

U drugom dijelu igralo se otvoreno, obje ekipe smjenjivale su se u prilikama no golova nije bilo sve do kraja. U posljednjih pet minuta domaći su izvukli i vratara, ali ni to nije donijelo rezultat.

S druge strane, Attahiri postigao je gol minutu i pol do kraja i riješio pitanje pobjednika, a kada su se domaći predali Velseboer postavio je konačnih 4:1.

U grupi 8 Glavne runde Uefine Lige prvaka Mostar Staklorad prvo je odigrao 1:1 s finskim Kampuksen Dynamom iz Finske, a onda s 9:3 pobijedio moldavski Dinamo Plus.