Kriza Wolfsburga

Niko Kovač nastavio crni niz bez pobjede u Bundesligi

U dvoboju 24. kola Bundeslige Stuttgart je kao gost slavio kod Wolfsburga s 3-2, a asistenciju za gol imao je i hrvatski reprezentativac Lovro Majer.
Sport / Nogomet | 03. 03. 2024. u 00:26 Bljesak.info

Subotnji okršaj Wolfsburga i trećeplasiranog Stuttgarta pripao je gostima.

Dva pogotka za Stuttgart postigao je Gvinejac Serhou Guirassy u 14. i 53. minuti. Joakim Maehle privremeno je poravnao rezultat u 50. minuti na dodavanje Majera.

Josha Vagnoman je u 78. minuti povisio vodstvo gostiju, a konačan rezultat postavio je Lukas Nmecha u 83. minuti.

Golovi OVDJE

Niko Kovač, koji sjedi na klupi Wolfsburga, s nijma je posljednju prvenstvenu pobjedu upisao još u prosincu prošle godine kada su slavili protiv Darmstadta 1-0.

Od tada su u Bundesligi odigrali devet utakmica, a pritom su upisali dva poraza i čak sedam remija.

Stuttgarta je ostao trećeplasirani s 50 bodova šest više od Dortmunda, a Wolfsburg je na 13. mjestu s 25 bodova.