Bundesliga

VIDEO I Ni dva pogotka Kramarića nisu mogla spasiti Hoffenheim

U prvom dvoboju 31. kola njemačke Bundeslige Bochum je na domaćem terenu s 3-2 pobijedio Hoffenheim. Andrej Kramarić zabio je oba pogotka za svoju momčad.
Sport / Nogomet | 26. 04. 2024. u 23:45 Bljesak.info

Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti, a strijelci su bili Kevin Stoger (34) i Felix Passlack (45+2), da bi Stoger (64) svojim drugim pogotkom donio Bochumu vodstvo od 3-0.

Tada je na scenu stupio Kramarić koji je u 73. minuti skrenuo u mrežu loptu nakon udarca Davida Juraseka, da bi u 84. minuti sjajno prebacio istrčalog domaćeg vratara Manuela Riemanna i tako postigao svoj 11. gol u ovoj sezoni Bundeslige. No, do potpunog preokreta nije došlo.

Bochum je ostvario prvu pobjedu nakon više od dva mjeseca i time si povećao izglede za ostanak u elitnom društvu. Sada sa 30 bodova zauzima 14. mjesto.

Hoffenheim se ovim porazom vjerojatno oprostio od borbe za plasman u kvalifikacije za Konferencijsku ligu, jer je sa 39 bodova ostao na devetoj poziciji. Šestoplasirani Eintracht ima šest bodova više i utakmicu manje.