Opet meta Dmitrović

Navijači Fenerbahčea pogodili tvrdim predmetom golmana Seville

U 54. minuti utakmice Fenerbahče – Sevilla u Istanbulu domaći su navijači jednim predmetom, vjerojatno upaljačem, pogodili Dmitrovića u glavu.
Sport / Nogomet | 17. 03. 2023. u 01:55 Bljesak.info

Uzvratnu utakmicu osmine finala Europske lige između Fenerbahčea i Seville obilježio je jedan incident u kojemu je ponovno glavnu ulogu imao golman španjolskog sastava Marko Dmitrović...

Nakon što je u veljači navijač PSV-a u Eindhovenu utrčao na travnjak usred utakmice i fizički napao vratara Seville Marka Dmitrovića, srpski nogometaš opet se našao na udaru suparničkih navijača. U 54. minuti utakmice Fenerbahče – Sevilla u Istanbulu domaći su navijači jednim predmetom, vjerojatno upaljačem, pogodili Dmitrovića u glavu.

Dmitrović je ostao ležati na terenu pa je utakmica prekinuta kako bi se golmanu Seville ukazala pomoć. Španjolska momčad je izgubila 1:0, ali je zahvaljujući 2:0 pobjedi u prvoj utakmici prošla u četvrtfinale.