Serie A

Napoli srušio Milan na San Siru

U derbiju 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je na San Siru pobijedio Milan s 1:0 vrativši se time na drugo mjesto Serie A.
Sport / Nogomet | 19. 12. 2021. u 23:27 Bljesak.info

Pitanje pobjednika u derniju Serie A između AC Milana i Napolija razriješio je gol Elifa Elmasa u petoj minuti nakon ubačaja iz kornera. Bio je to najbrži Napolijev pogodak protiv Milana u posljednjih devet godina.

U posljednjim trenucima susreta Rossoneri su uspjeli izjednačiti, no pogodak Francka Kessiea je poništen zbog zaleđa. Zanimljivo, u posljednjih osam međusobnih susreta na San Siru Milan je ostvario samo jednu pobjedu.

Rade Krunić igrao je do 63. minute za domaći sastav, dok Ante Rebić nije konkurirao za ovu utakmicu zbog ozljede.

Ovom pobjedom Napoli je napredovao za dva mjesta i sada je drugi sa 39 bodova, koliko ima i Milan. U vodstvu je Inter sa četiri boda više.