Serie A

Napoli se pobjedom u Torinu učvrstio na trećem mjestu

Sport / Nogomet | 07. 05. 2022. u 22:10 Bljesak.info/Hina

Nogometaši Napolija učvrstili su se na trećem mjestu ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1-0 gostujućom pobjedom protiv Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, u susretu 36. kola.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Fabian Ruiz u 73. minuti preciznim udarcem sa 15-ak metara. Gol je stigao 13 minuta nakon što je vratar Torina Berisha bravurozno obranio kazneni udarac Insigneu.

Treći Napoli sada ima 73 boda, pet manje od vodećeg Intera, četiri manje uz utakmicu više od drugog Milana, a četiri više od četvrtog Juventusa. Torino je ostao 10. sa 47 bodova.

REZULTATI 36. KOLA,

Petak:

Inter - Empoli 4-2 (Romagnoli 40-ag, Lautaro 45, 64, Alexis 90+4 / Pinamonti 5, Asllani 28)
Genoa - Juventus 2-1 (Gudmundsson 87, Criscito 90+6-11m / Dybala 48)