Kakva pobjeda

Mostarke "razbile" suparnice iz Goražda: Tresle mrežu 11 puta!

Dominacija "Emine" u ovoj utakmici započeta je i završena golovima Veronike Terzić. Ukupno ih je postigla šest, a potpuni raspad Goraždanki nastupio je kada je Terzić čak pet svojih golova postigla u razmaku samo od 73. do 89. minute.
Sport / Nogomet | 23. 10. 2022. u 21:34 Bljesak.info

U utakmici 10. kola Premijer ženske lige BiH, ŽF/NK Emina zabilježila je osmu pobjedu u nizu, a ovoga puta u Mostaru je teško "nastradao" SFK Libero iz Goražda.

"Emina" je napunila mrežu Goraždanki, dok je mreža Indire Faković ostala netaknuta. Razlika u kvaliteti bila je jednostavno prevelika, raspoložene Mostarke su slavile rezultatom 11:0 (3:0).

Lorena Čondra je postigla jedan gol, dok su se po dva puta u strijelce upisale Elma Husić i Andrea Čule.

U idućem kolu naše Mostarke će, sa vodeće pozicije na tabeli Premijer ženske lige BiH, ugostiti nogometašice ŽFK Lokomotiva Brčko.