Ligue 1

Monaco upisao šestu pobjedu zaredom i sada prijeti vrhu francuske lige

Možda i ponajveće iznenađenje dosadašnjeg dijela prvenstva je preporođeni Monaco, koji je u srijedu ostvario i šestu pobjedu u nizu, ovaj put 2:1 protiv Nice.
Sport / Nogomet | 04. 02. 2021. u 12:54 Bljesak.info

U ovoj sezoni PSG nije mjera svega u francuskoj Ligue 1. Trenutačno je na vodećoj poziciji Lille, a ambicije za najviši plasman nakon 23 odigrana kola ima i Lyon.

Nogometaši Lillea slavili su s 3:0 u gostima kod Bordeauxa u 23. kolu Francuske lige (Yazici, Weah i David) i zadržali čelno mjesto na tablici.

Lille ima dva boda više od Lyona, koji je u gostima pobijedio Dijon s 1:0 golom Paquete u 22. minuti.

Međutim, možda i ponajveće iznenađenje dosadašnjeg dijela prvenstva je preporođeni Monaco, koji je u srijedu ostvario i šestu pobjedu u nizu.

Čini se kako bivši hrvatski reprezentativac i izbornik Niko Kovač radi odličan posao u Kneževini. Njegov klub pobijedio je Nicu 2:1 i upisao šestu pobjedu zaredom i trenutačno drži visoko četvrto mjesto.

PSG je s 3:0 nadigrao kod kuće Nimes, dok je Marseille odigrao 2:2 kod Lensa, iako su do poluvremena vodili s 2:0, ali nisu uspjeli zadržati vodstvo.