Kovač posložio tim

Monaco u derbiju francuskog prvenstva pobijedio Marseille

Gost iz Marseillea poveo je u 12. minuti kada je na asistenciju Ćaleta-Cara pogodio Radonjić. Kovačeva momčad u nastavku ipak okreće utakmicu i slavi s 3:1.
Sport / Nogomet | 23. 01. 2021. u 23:33 Bljesak.info

Monaco je u derbiju 21. kola francuskog prvenstva s 3:1 pobijedio Marseille.

Gost iz Marseillea poveo  je u 12. minuti kada je na asistenciju Ćaleta-Cara pogodio Radonjić.

Kovačeva momčad u nastavku ipak okreće utakmicu.

U 47. minuti prvo Maripan zabija za 1:1. Korner je izveden s desne strane, a visoki ubačaj je Guillermo Maripan odmjerenim udarcem glavom pretvorio u 1:1.

Potom je Tchouameni u 75 minuti donio prednosti timu Nike Kovača. Andrej Golovin izveo je korner s lijeve strane, ubacio točno po sredini petrca, da bi Aurelien Tchouameni zakucao loptu glavom u nebranjenu mrežu.

Pobjedu je Monaco potvrdio u prvoj minuti sudačke nadoknade fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca Stevana Jovetića.

Momčad iz Kneževine je četvrta s 39 bodova, šest manje od vodećeg PSG-a, dok je Marseille šesti s 32 boda.