Baturina poput Messija

Mladi Vatreni svladali Englesku na kultnom Craven Cottageu

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine starosti u Londonu je u prijateljskom susretu svladala vršnjake iz Engleske 2:1.
Sport / Nogomet | 29. 03. 2023. u 00:30 Bljesak.info

Nakon što su prošloga četvrtka, također u prijateljskom ogledu, odigrali bez golova u Varaždinu s Izraelom, izabranici Igora Bišćana sada su na kultnom Craven Cottageu stigli do pobjede protiv Engleske.

Mlade Vatrene u vodstvo je doveo Martin Baturina u 34. minuti. Mladi veznjak Dinama postigao je sjajan pogodak iz slobodnog udarca.

Početkom drugog poluvremena, u 53. minuti na 2:0 iz kaznenog udarca povisio je napadač Augsburga Dion Drena Beljo.

Poraz domaćina u 87. minuti ublažio je Morgan Gibbs-White, javlja HRT.

Mlade hrvatske nogometaše krajem lipnja očekuje nastup na Europskom prvenstvu kojemu su domaćini Rumunjska i Gruzija. Hrvatska će igrati u skupini B, a protivnici su joj Ukrajina, Španjolska i Rumunjska.