Serie A

Milan svladao Fiorentinu autogolom u sudačkoj nadoknadi

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Fiorentinu sa 2-1 golom u sudačkoj nadoknadi.
Sport / Nogomet | 13. 11. 2022. u 21:45 Bljesak.info

Talijanski prvak je poveo već u 2. minuti golom Rafaela Leaoa, izjednačio je Antonin Barak u 28. minuti, a pobjedu domaćinima donio je Nikola Milenković pogodivši u sudačkoj nadoknadi vlastitu mrežu.

Rade Krunić igrao je do 75. minute za AC Milan.

Milan je drugi na ljestvici sa 33 boda, osam manje od lidera Napolija, dok je Fiorentina na 10. poziciji sa 19 bodova.

Torino je u sudačkoj nadoknadi ispustio pobjedu protiv Rome odigravši 1-1.

Gosti su poveli u 55. minuti golom Karola Linettyja, a u 90. minuti Koffi Djidji je skrivio prekšaj, a Andrea Belotti dobio priliku zabiti svom bivšem klubu iz kaznenog udarca, no pogodio je lijevu stativu.

U nastavku akcije lopta se odbila do Dybale koji je pucao, ali je pogodio gredu. Srećom po domaćine Nemanja Matić je iz trećeg pokušaja zabio za 1-1.

Monza je sa 3-0 pobijedila Salernitanu, a strijelci su bili Carlos Augusto (24), Dany Mota (35) i Matteo Pessini (75-11m).

U prvom nedjeljnom susretu Inter je u Bergamu pobijedio Atalantu sa 3-2.

Edin Džeko bio je dvostruki strijelac za Inter.