Liga prvaka

Milan preokrenuo protiv PSG-a, šestica Atletica

U derbiju na San Siru Milan je preokrenuo protiv PSG-a i slavio 2:1 za prvu pobjedu u skupini F Lige prvaka.
Sport / Nogomet | 07. 11. 2023. u 23:01 Bljesak.info

AC Milan je na San Siru došao do važne pobjede 2-1 nad PSG-om u skupini F, a najuvjerljiviji je bio madridski Atletico koji je s visokih 6.0 svladao Celtic.

Utakmica dana je svakako bila ona na San Siru gdje su snage odmjerili Milana i PSG.

Gosti su poveli preko Škriniara, ali se domaćin vratio u igru preko Rafaela Leaa, a onda u nastavku i preokrenuo preko sjajnog Girouda.

Sažetak utakmice OVDJE

Utakmicu je obilježilo konstantno vrijeđanje Donnarumme na golu PSG-a kojem navijači Milana nikako ne mogu oprostiti što ih je prije dvije godine napustio potpuno besplatno te karijeru nastavio u Parizu.

Atletico Madrid zabio je čak šest pogodaka Celticu. Škoti nisu imali nikakve šanse na Metropolitanu, ali ovaj je susret prelomio crveni karton Maede na sredini prvog poluvremena.

Po dva pogotka za Colchonerose zabili su Grizemann i Morata, a u strijelce su se upisali još i Lino te Saul Niguez.

Najzanimljiviji trenuci OVDJE

Rezultati susreta četvrtog kola nogometne Lige prvaka (utorak):

Skupina E

Atletico Madrid - Celtic 6-0 (Griezmann 6, 60, Morata 45+2, 76, Lino 66, Saul Niguez 85)
Lazio - Feyenoord 1-0 (Immobile 45+1)