Premiership

Manchester Unitedu samo bod protiv posljednje momčadi lige

U susretu 24. kola Premier lige nogometaši Manchester Uniteda odigrali su samo 1-1 kod Burnleyja, sastava koji se nalazi na dnu prvoligaške ljestvice.
Sport / Nogomet | 09. 02. 2022. u 00:05 Bljesak.info

Odigravši samo 1-1 kod Burnleyja, sastava koji se nalazi na dnu prvoligaške ljestvice, nogometaši Manchester Uniteda napravili su drugi kiks u samo nekoliko dana.

Podsjetimo, krajem prošlog tjedna Crveni vragovi ispali su iz FA kupa od drugoligaša Middlesbrougha.

U utakmici protiv Burnleyja poveo je United golom Pogbe u 18. minuti, ali je domaći sastav izjednačio na samom startu drugog dijela.

U 47. minuti strijelac je bio Rodriguez. Do kraja su gosti pokušavali vratiti vodstvo, tek u zadnjih dvadesetak minuta je zaigrao i Cristiano Ronaldo, no rezultat se nije mijenjao.

Manchester United je skliznuo s četvrtog mjesta. Preskočio ga je West Ham koji je u utorak navečer slavio protiv Watforda 1-0. Strijelac je u 68. minuti bio Jarrod Bowen.

Još su igrali Newcastle i Everton, a slavile su Svrake 3-1. Pogađali su Jamaal Lascelles (36', autogol), Mason Holgate (37', autogol), Ryan Fraser (56') i Kieran Trippier (80').