Serie A

Roma upisala drugu pobjedu, Juventus kiksao

Sport / Nogomet | 22. 08. 2022. u 23:01 Bljesak.info

U utakmici drugog kola Serie A Roma je upisala drugu pobjedu, kod kuće je sa 1:0 pobijedila Cremonese.

Jedini pogodak na utakmici koji je donio pobjedu momčadi Josea Mourinha zabio je u 65 minuti Chirs Smalling. Ovo je drugi poraz za Cremonese.

Nakon dva kola Roma je na četvrtom mjestu i maksimalnim učinkom u dvije utakmice, dok je Cremonese 18. bez bodova. Roma u sljedećem kolu gostuje kod Juventusa koji večeras igra protiv Sampdorije u gostima.

U zadnjoj utakmici 2. kola talijanskog prvenstva u ponedjeljak Juventus i Sampdoria su odigrali bez pogodaka 0-0.

Juventus je sa četiri boda nakon ove utakmice na četvrtom mjestu na ljestvici, dok je Sampdoria došla do prvog boda i nalazi se na 16. mjestu.