Premier League

Manchester United slavio u Leedsu; Vukovi bolji od Lisica

Nogometaši Manchester Uniteda u prvoj su utakmici nedjeljnog programa 26. kola engleskog prvenstva kao gosti svladali Leeds United sa 4-2.
Sport / Nogomet | 20. 02. 2022. u 22:48 Bljesak.info

Gosti iz Manchestera poveli su u Leedsu s dva gola u završnici prvog poluvremena preko Maguiera (34) i Brune Fernendesa (45+5), no domaći su u samo dvije minute stigli do poravnanja golovima Rodriga (53) i Raphinhe (54).

Ipak, Crveni vragovi su opravdali ulogu favorita, Fred (70) je snažnim udarcem okončao odličnu akciju sredinom nastavka, da bi pobjedu potvrdio Elanga (89) pred sam kraj dvoboja.

Četvrti United sada ima 46 bodova, četiri manje od trećeg Chelseaja, a četiri više od petog West Ham Uniteda i šestog Arsenala, dok je Leeds ostao 16. sa 23 boda, piše Hina.

Na vrhu je Manchester City sa 63 boda, šest manje uz utakmicu manje ima drugi Liverpool.

U posljednjoj utakmici 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Wolverhampton Wanderers je na svom Molineauxu svladao Leicester City sa 2-1 (1-1).

Strijelci za Vukove bili su Ruben Neves (9) i Podence (66), dok je pogodak za Lisice postigao Lookman (41).

Wolverhampton je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto ljestvice sa 40 bodova, dok je Leicester ostao 11. sa 27.