Kvalifikacije za EURO 2024

Mađarskoj važni bodovi u Beogradu, Slovenija slavila u golijadi

Nogometaši Srbije, poraženi su u Beogradu od Mađarske s 1:2. Domaćini su poveli rano autogolom Szalaija, međutim samo dvije minute bile su potrebne Mađarima za potpuni preokret.
Sport / Nogomet | 07. 09. 2023. u 22:55 Bljesak.info

Barnabas Varga zabio je u 34. te Willi Orban u 36. minuti. Srbija je prijetila cijelo drugo poluvrijeme, no nisu uspjeli doći do izjednačenja.

Najzanimljiviji detalji OVDJE

Nogometaši Litve i Crne Gore u istoj su skupini remizirali rezultatom 2:2.

Litvanci su poveli, a potom je Crna Gora golovima Krstovića u 77. te Savića u 88. minuti stigla do potpunog preokreta, a djelovalo je kako će im taj pothvat biti dovoljan za upisivanje nova tri boda.

Međutim, Litva se nije predavala, a Crna Gora doživjela je šok u 94. minuti kada je Fedor Černych zabio prekrasan pogodak s 18 metara za izjednačenje i konačnih 2:2.

U nedjelju Crna Gora dočekuje Bugarsku, a Litva Srbiju.

Slovenija je u skupini H na svom terenu slavila protiv Sjeverne Irske 4-2.

Šporar (2), Stojanović i Šeško bili su strijelci za Sloveniju, dok su za Sj, Irsku pogađali Price i Evans.

Finska je u Astani pobijedila Kazahstan sa 1-0 načinivši korak bliže plasmanu na europsku smotru. Pogodak odluke zabio je Oliver Antman u 78. minuti.

Danska nije imala problema protiv San Marina ostvarivši pobjedu sa 3-0, a strijelci su bili Pierre-Emile Hojbjerg (26), Joakim Maehle (28) i Jonas Wind (40).