Laganih 4:1

Lyon siguran na svom terenu

Lyon je u dva susreta opravdao očekivanja. Ima svih šest bodova, Troyes još čeka na prvi bod. U tri odigrane utakmice momčad Brune Irlesa je upisala tri poraza uz čak deset primljenih golova.
Sport / Nogomet | 20. 08. 2022. u 00:36 Bljesak.info

Vrlo uvjerljiv bio je Lyon u prvoj utakmici Ligue 1. Lyon je stradao 4:1. Već u trećoj minuti iskusni Lacazette je osigurao ranu prednost Lyonu, nakon greške Remija. Međutim Troyes je na poluvremenu imao bod u rukama. Tardieu je realizirao najstrožu kaznu šest minuta prije odlaska u svlačionice. Nakon samo pet minuta igre u drugom dijelu utakmica je bila odlučena.

Tagliafico se pobrinuo za drugi gol Lyona u 46.minuti, a onda je Tete preuzeo stvar u svoje u ruke. Prvo je u 49. minuti povisio na 3:1, dok je svojim drugim golom u 75.minuti stavio točku na i. Lyon je u dva susreta opravdao očekivanja. Ima svih šest bodova, Troyes još čeka na prvi bod. U tri odigrane utakmice momčad Brune Irlesa je upisala tri poraza uz čak deset primljenih golova.