Pijetlovi očerupani

Liverpoolu bodovi kod Tottenhama, Salah dvostruki strijelac

Nogometaši Liverpoola svladali su u gostima ekipu Tottenhama s 2-1 u utakmici 14. kola engleske Premier lige. Dvostruki strijelac bio je Mohamed Salah.
Sport / Nogomet | 06. 11. 2022. u 21:54 Bljesak.info

Mohamed Salah doveo je goste u vodstvo u 11. minuti. Lijevi bek Redsa Robertson poslao je sjajnu loptu između linija Spursa za Nuneza koji se izvukao na rub kaznenog prostora i umjesto udarca odlučio se na dodavanje za Salaha koji pogađa za 0:1.

Egipatski napadač postigao je svoj drugi pogodak na utakmici u 40. minuti, nakon velike pogreške igrača Tottenhama Erica Dyera.

Rezultat je u 70. minuti smanjio Harry Kane nakon asistencije Šveđanina Dejana Kuluševskog.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je cijeli susret za domaćine i dvaput je zatresao okvir gola.

Tottenham zauzima četvrto mjesto Premier lige sa 26 bodova, osam manje od lidera Arsenala, dok je Liverpool prekinuo niz od dva uzastopna poraza i sada je na osmom mjestu sa 19 bodova, javlja Hina.